Fikirpara, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, Aralık 2018’de kurulmuştur.

Sayın müşterilerimiz, Firmamız bünyesinde 2008 yılından bu yana elektronik ,mekanik, yazılım,tasarım ve üretim konularında uzmanlaşmış girişimci ve yenilikçi  kadromuz ile birlikte yepyeni fikirlerle üretilmiş  ürünlerimizi  ve cihazlarımızı siz kullanıcıların ve satıcıların hizmetine sunmaktadır.

Fikirpara.com; Ülkemizin üretken girişimci  insanlarının ortaya koyduğu elektronikten hediyelik  eşyaya  kişiye özel ürünlerden   nadir rastlanan ürünlere ve Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden binlerce  ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. Fikirpara.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Ürün yelpazemizdeki yüzlerce  değişik modeldeki ürünleri   bir arada sunarak sizlere daha iyi hizmet vermeye ve ilginç ,her mağazada bulunmayan ürünlerle karşınıza çıkmaya devam edeceğiz.

Sitemizde sunmuş olduğumuz ürünlerimize  ülkemizin siz değerli üreticilerininde üretmiş olduğu ilginç ,yenilikçi ve her yerde bulunmayan ürünlerinide ekleyerek  sizlerle buluşturacağız.

Siz de bu dünyada fikirpara  diyorsanız  , binlerce  ürün ve yüzlerce  mağazanın olduğu fikirpara.com’da, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilir , fikirlerinizi hayata geçirerek  bizimle birlikte e-ticaret yapabilirsiniz…

 

VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve bölgede  heryerde göremediğiniz herkesin bilmediği ürünleri sizlerle buluşturan öncü bir firma olmak

MİSYONUMUZ

E-ticaret sektöründe hem müşterilere hem mağazalara yenilikçi hizmetler sunarak Türkiye e-ticaret sektörüne farklı bir komsept katmak.

STRATEJİMİZ

Stratejik ortaklıklarla güçlü entegrasyona dayanan eko-sistemimizde, müşterilere Güven ve Kolaylık; mağazalara ise Destek ve Özen üzerine dayalı değer önerileri sunmaktır.

Saygılar

FİKİRPARA

KATEGORİLER