Fikirpara, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, Ağustos 2020’de kurulmuş bir reklam ve pazarlama şirketidir.

Sayın müşterilerimiz, Firmamız bünyesinde 2008 yılından bu yana elektronik ,mekanik, yazılım,tasarım ve üretim konularında uzmanlaşmış girişimci ve yenilikçi  kadromuz ile birlikte siz değerli üreticilerin ve perakendecilerin hizmetinizdeyiz.

Fikirpara.com; Ülkemizin üretken girişimci  insanlarının ortaya koyduğu farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden binlerce  ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. Fikirpara.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, üreticiler tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Ürün yelpazemizdeki yüzlerce  değişik modeldeki ürünleri   bir arada sunarak sizlere daha iyi hizmet vermeye,her yerde bulunmayan ürünlerle karşınıza çıkmaya devam edeceğiz.

Sitemizde sunmuş olduğumuz ürünlerimize  ülkemizin siz değerli üreticilerininde üretmiş olduğu ürünlerinide ekleyerek  sizlerle buluşturacağız.

Siz de bu dünyada fikirpara  diyorsanız  , binlerce  ürün ve yüzlerce  üreticinin olduğu fikirpara.com’da, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilir , fikirlerinizi hayata geçirerek  bizimle birlikte e-ticaret yapabilirsiniz…

 

VİZYONUMUZ

Türkiye’de ÜRETİCİLER İLE PERAKENDECİLERİ buluşturan öncü bir firma olmak

MİSYONUMUZ

E-ticaret sektöründe hem üreticilere hemde perakendecilere yenilikçi hizmetler sunarak Türkiye e-ticaret sektörüne farklı bir komsept katmak.

STRATEJİMİZ

Stratejik ortaklıklarla güçlü entegrasyona dayanan eko-sistemimizde, müşterilere Güven ve Kolaylık; mağazalara ise Destek ve Özen üzerine dayalı değer önerileri sunmaktır.

Saygılar

FİKİRPARA

Main Menu